Wycena

Masz pytania, wątpliwości? Zadzwoń!

Tel.: 505 660 690

Tłumaczenia

TŁUMACZENIA PISEMNE I USTNE

Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdą Państwa potrzebę tłumaczeniową. Tłumaczymy z / na większość języków świata z zachowaniem bezkonkurencyjnej jakości i atrakcyjnej ceny.

Gwarantujemy rzetelny, profesjonalny przekład i bezwzględne zachowanie poufności powierzanych nam dokumentów.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby oddawane przez nas tłumaczenia były bezbłędne pod względem językowym i merytorycznym. Na życzenie klienta przygotowujemy skład graficzny plików z tłumaczeniem.

Oferujemy tłumaczenia techniczne, medyczne, farmaceutyczne, prawne, marketingowe i wiele innych a to wszystko we współpracy z najwyższej klasy specjalistami.

Wśród ponad 200 naszych tłumaczy na pewno jest specjalista z Państwa branży – u nas nie ma przypadków, każdy projekt tłumaczeniowy jest realizowany przez doświadczonego w danej tematyce tłumacza.

Nasi tłumacze i weryfikatorzy to tylko i wyłącznie osoby z udokumentowanym dorobkiem.

Zapraszamy do współpracy z profesjonalistami!

 

INFORMACJE

Dla tłumaczy

Jesteś specjalistą w tłumaczeniu danego języka? Zapraszamy Cię do współpracy. Stale poszukujemy wysokiej jakości współpracowników z dorobkiem tłumaczeniowym.

Cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem tłumaczeń ustnych i pisemnych oraz do składania zapytań ofertowych za pomocą formularza wyceny.

Kontakt

Infolinia Centrali: 505 660 690. Obsługa e-mail 24h: biuro@sct-tlumaczenia.pl
Tłumaczenia – Śląskie Centrum Tłumaczeń